KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894042
nr 1689 4042
Dirk Larsen (f. 1951), Danmark. "Just in time studies". Signerad, -99. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 mars 2025
kl 19:16:44
24/3 15:52:48
1.200 kr
24/3 19:11:44